Trwa rehabilitacja Karoliny Wardy

dwie rece pomoc

W styczniu informowaliśmy o ciężkim wypadku jakiego doznała uczennica koluszkowskiego liceum – Karolina Warda i zachęcaliśmy do wsparcia finansowego aby mogła zawalczyć o swoje zdrowie. Dzięki wsparciu, które już otrzymała przechodzi kolejne rehabilitacje. Mimo to nadal potrzebuje pomocy w odzyskaniu całkowitej sprawności.

I Liceum Ogólnokształcące, do którego przed wypadkiem uczęszczała Karolina przekazało informacje o obecnym stanie jej zdrowia. W tej chwili przebywa na drugim już turnusie rehabilitacyjnym w Konstancinie. To już drugi ośrodek, w którym przebywa Karolina. Ponadto nosi specjalistyczne okulary i dwukrotnie w ciągu tygodnia musi jeździć do Warszawy na terapię, która ma pomóc jej odzyskać wzrok w prawym oku. Nie słyszy na lewe ucho i w ciągu najbliższych kilku miesięcy musi poddać się trudnym i bardzo skomplikowanym operacjom. Trudność sprawia jej pisanie, czytanie oraz problemy z pamięcią. Ogromnym sukcesem jaki już osiągnęła jest chodzenie i mówienie. Karolina każdego dnia wytrwale walczy o to by wrócić do pełnej sprawności. Pozdrawia i dziękuje wszystkim, od których otrzymała wsparcie.

Zachęcamy do dalszej pomocy Karolinie, aby jak najszybciej mogła wrócić do pełnej sprawności i cieszyć się życiem w zdrowiu. Poniżej link do strony, przez którą można przekazać darowiznę na rzecz Karoliny a także do grupy, na której można brać udział w licytacjach, z których dochód również zostanie przeznaczony na dalszą rehabilitację Karoliny:

Portal do wpłat na rzecz Karoliny

Grupa z Licytacjami dla Karoliny.

/AR/

 

Dodaj komentarz