Areszt dla 43-latki za ugodzenie nożem

Koluszkowscy policjanci zatrzymali 43-letnią mieszkankę miasta, która podczas kłótni zraniła nożem znajomego. Kobieta usłyszała zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi kara od 3 do 15 lat więzienia.

W poniedziałek, 18 lipca około godziny 9:30 do Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach wpłynęło zgłoszenie o zakrwawionym mężczyźnie, którego znaleźli sąsiedzi. Policjanci ustalili, że zranionym mężczyzną był 40-letni mieszkaniec Koluszek.

Mężczyzna poprzedniego dnia podczas zakrapianego alkoholem spotkania został ugodzony nożem przez znajomą. Trafił do szpitala. 43-letnia agresorka została zatrzymana. Była nietrzeźwa
– informuje sierż. sztab. Aneta Kotynia z KPP Łódź-Wschód. I dodaje: – Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia przez kilka godzin. Wykonali oględziny, przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady oraz nóż, którym posłużyła się kobieta.

Po wytrzeźwieniu 43-latka usłyszała prokuratorski zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi kara pozbawienia wolności od 3 do nawet 15 lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanej sąd zastosował tymczasowy areszt.

Dodaj komentarz