KKS uległ w Wiśniowej Górze, remis LKS Różyca

pilka

W drugiej kolejce piotrkowskiej klasy okręgowej, piłkarze Koluszkowskiego Klubu Sportowego musieli uznać wyższość Andrespoli Wiśniowa Góra. Pierwszy punkt w tym sezonie wywalczyli natomiast gracze LKS Różyca.

Po remisowym pojedynku na inaugurację sezonu (1:1 z Astorią Szczerców), podopieczni trenera Jacka Wojtaszka udali się do Wiśniowej Góry na mecz z tamtejszą Andrespolią, która w pierwszej kolejce przegrała w Drzewicy z Gerlachem 1:2.  Po pierwszych 45 minutach KKS przegrywał 0:1, a w drugiej połowie spadkowicz z IV ligi dołożył dwa kolejne trafienia. Honorowego gola dla „KaKSy” zdobył Krzysztof Kukieła, który latem wzmocnił szeregi koluszkowskiego zespołu. Wcześniej grał w drużynie KME Czarni Smardzew.

Aż osiem goli padło w Różycy w pojedynku LKS z LZS Justynów – przed przerwą był remis 2:2, a po meczu 4:4. Bramki dla gospodarzy zdobyli Danecki w 11. i 31. min., Słodkiewicz w 49. min. i Kurzawa w 65. min.

W trzeciej serii meczów piotrkowskiej klasy okręgowej, KKS Koluszki zagra na własnym boisku z rezerwami Omegi Kleszczów (środa, 31 sierpnia, godz. 17.30), natomiast LKS Różyca uda się do Tomaszowa Mazowieckiego na mecz z IKS Inowłódz (środa, 31 sierpnia, godz. 18).