Wysokie zwycięstwo Różycy, trzecia porażka KKS

Drugie zwycięstwo w tym sezonie piotrkowskiej klasy okręgowej wywalczyli gracze LKS Różyca wygrywając ze Startem Lgota Wielka 6:2. Na pierwszy komplet punktów w nowych rozgrywkach czekają kibice Koluszkowskiego Klubu Sportowego. W ostatniej serii meczów biało-niebiesko-czerwoni ulegli na własnym boisku Victorii Żytno 0:4. Porażkę zliczył też Gałkówek w rozgrywkach łódzkiej klasy A. 

Piotrkowska klasa okręgowa

5. kolejka
KKS Koluszki     0-4     Victoria Żytno     10 września, 16.00
Start Lgota Wielka     2-6     LKS Różyca     11 września, 16.:30

6. kolejka
LKS Różyca     –     Szczerbiec Wolbórz     17 września, 16.30
Gerlach Drzewica     –     KKS Koluszki 17 września, 16.00

Okręgowy Puchar Polski, III runda
LKS Różyca – Sazan Pęczniew  14 września 2022 r. 16.30

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szczerbiec Wolbórz 5 13 4 1 0 15-4
2.  LZS Justynów 5 13 4 1 0 16-8
3.  Włókniarz Moszczenica 5 13 4 1 0 13-6
4.  Gerlach Drzewica 5 12 4 0 1 11-4
5.  Polonia Gorzędów 5 9 3 0 2 10-7
6.  Pilica Przedbórz 5 9 2 3 0 11-4
7.  Victoria Żytno 5 9 3 0 2 10-7
8.  LKS Różyca 5 8 2 2 1 19-14
9.  Andrespolia Wiśniowa Góra 5 6 2 0 3 9-8
10.  Kasztelan Żarnów 5 6 2 0 3 3-7
11.  Concordia Piotrków Trybunalski 5 4 1 1 3 7-8
12.  Astoria Szczerców 5 4 1 1 3 6-12
13.  Start Lgota Wielka 5 3 1 0 4 5-17
14.  Omega II Kleszczów 5 2 0 2 3 6-11
15.  KKS Koluszki 5 2 0 2 3 5-12
16.  IKS Inowłódz 5 0 0 0 5 4-21

Łódzka klasa A, grupa II

2. kolejka
LKS Gałkówek     1-3     Rosa Rosanów     10 września, 16:00

3. kolejka
Boruta II Zgierz     –     LKS Gałkówek     18 września, 11:00

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Boruta II Zgierz 2 6 2 0 0 16-1
2.  Zjednoczeni II Stryków 2 6 2 0 0 9-3
3.  Czarni Smardzew 2 3 1 0 1 7-6
4.  Rosa Rosanów 1 3 1 0 0 3-1
5.  LKS Gałkówek 2 3 1 0 1 4-4
6.  Victoria Łódź 2 3 1 0 1 4-3
7.  Huragan Swędów 2 3 1 0 1 8-9
8.  Milan SC Łódź 2 0 0 0 2 3-9
9.  Polonia Andrzejów (Łódź) 2 0 0 0 2 3-10
10.  LKS Kalonka 1 0 0 0 1 0-11