Drużyny z terenu gminy Koluszki nie zdołały zdobyć ani jednego punktu w 13. kolejce piotrkowskiej klasy okręgowej. KKS Koluszki przegrał w Wolborzu z aktualnym liderem rozgrywek 2:3, a LKS Różyca uległ na własnym boisku w konfrontacji z Victorią Żytno – również 2:3. W następnej serii meczów do Koluszek przyjedzie Concordia Piotrków Trybunalski, natomiast Różyca zagra w Drzewicy.
Kolejka 13
IKS Inowłódz 0-2 Polonia Gorzędów 5 listopada, 17:00
Pilica Przedbórz 1-3 LZS Justynów 5 listopada, 13:30
Start Lgota Wielka 2-3 Włókniarz Moszczenica 5 listopada, 13:30
Szczerbiec Wolbórz 3-2 KKS Koluszki 5 listopada, 13:30
Concordia Piotrków Trybunalski 1-6 Gerlach Drzewica 5 listopada, 13:00
LKS Różyca 2-3 Victoria Żytno 5 listopada, 13:30
Astoria Szczerców 0-1 Kasztelan Żarnów 5 listopada, 13:30
Andrespolia Wiśniowa Góra 4-3 Omega II Kleszczów 5 listopada, 13:30
Kolejka 14
Polonia Gorzędów – Omega II Kleszczów 12 listopada, 13:00
Kasztelan Żarnów – Andrespolia Wiśniowa Góra 13 listopada, 13:00
Victoria Żytno – Astoria Szczerców 11 listopada, 12:00
Gerlach Drzewica – LKS Różyca 12 listopada, 13:00
KKS Koluszki – Concordia Piotrków Trybunalski 12 listopada, 13:00
Włókniarz Moszczenica – Szczerbiec Wolbórz 12 listopada, 13:00
LZS Justynów – Start Lgota Wielka 12 listopada, 13:00
IKS Inowłódz – Pilica Przedbórz 12 listopada, 15:00
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Szczerbiec Wolbórz | 13 | 37 | 12 | 1 | 0 | 35-11 |
2. | Gerlach Drzewica | 13 | 30 | 10 | 0 | 3 | 36-10 |
3. | LZS Justynów | 13 | 26 | 8 | 2 | 3 | 41-24 |
4. | Włókniarz Moszczenica | 13 | 26 | 8 | 2 | 3 | 29-23 |
5. | Polonia Gorzędów | 13 | 25 | 8 | 1 | 4 | 28-13 |
6. | Victoria Żytno | 13 | 22 | 7 | 1 | 5 | 27-23 |
7. | Kasztelan Żarnów | 13 | 22 | 7 | 1 | 5 | 20-18 |
8. | Pilica Przedbórz | 13 | 19 | 5 | 4 | 4 | 29-20 |
9. | KKS Koluszki | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 21-25 |
10. | Concordia Piotrków Trybunalski | 13 | 16 | 5 | 1 | 7 | 17-23 |
11. | Andrespolia Wiśniowa Góra | 13 | 16 | 5 | 1 | 7 | 24-22 |
12. | LKS Różyca | 13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 30-31 |
13. | Astoria Szczerców | 13 | 12 | 3 | 3 | 7 | 12-28 |
14. | Omega II Kleszczów | 13 | 9 | 2 | 3 | 8 | 22-28 |
15. | Start Lgota Wielka | 13 | 8 | 2 | 2 | 9 | 12-35 |
16. | IKS Inowłódz | 13 | 0 | 0 | 0 | 13 | 8-57 |