Weekend premierowy 11 i 12 lutego z LEGO Batman w kinie HELIOS Tomaszów!

Przeżyj przygodę LEGO w naszym kinie! Odwiedź nas 11 i 12 lutego i poczuj się jak w świecie LEGO! Zbuduj najwspanialsze Lego roboty lub zamień się na chwilę w szalonego naukowca!

helios_lego_600x600px_v2_tomaszow

– zobacz i przetestuj niesamowite roboty zbudowane z klocków LEGO WeDo i
LEGO Mindstorms.

– przyjdź i zbuduj niepowtarzalną konstrukcję z klocków LEGO.

– dowiedz się czym jest tajemniczy nurek Kartezjusza.

– skonstruuj z nami nadzwyczajnego poduszkowca.

Szkoła Lingo Star zaprezentuje zajęcia ze swojej oferty:

ROBOTRICKS!
Robotricks kurs

Mały Edison

edisonkurs2

Przed seansami zapraszamy również na konkursy z super nagrodami!

W weekend w godzinach 10:30-15:00 kino Helios gościć będzie zajęcia edukacyjne dla dzieci Robotricks oraz Mały Edison, organizowane przez Grupę Edukacyjną Lingo-Star®. Dzieci będą mogły skorzystać z wielu atrakcji – od zbudowania robota, który po podłączeniu do komputera wykona wybraną czynność do przeprowadzenia fantastycznych eksperymentów z dziedziny fizyki i chemii.
Fani klocków Lego z pewnością nie przepuszczą okazji by wziąć udział w konstruowanie robotów, które można później zaprogramować. Nie da się opisać tej radości i satysfakcji gdy roboty „ożywają” na oczach małych konstruktorów. Zdalnie sterowane roboty to kolejna atrakcja, która pokaże że Lego to nie tylko zabawa ale też edukacja.
Młodzi widzowie razem ze swoimi rodzicami zamienią się również na chwilę w szalonych naukowców i wykonają kilka eksperymentów chemiczno-fizycznych specjalnie przygotowanych na tę okazję. Mamy nadzieję zarazić wszystkich naszą pasją i zachęcić do odkrywania świata nauk ścisłych.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wszystkich zaplanowanych atrakcji.
Grupa Edukacyjna Lingo-Star®
kontakt dla mediów: Patryk Sobala 533-926-438
Fundatorem zestawów LEGO jest:

logo pinokio A5

W duchu zabawy, dzięki której film LEGO® PRZYGODA stał się fenomenem na skalę światową, samozwańczy przywódca grupy — Batman z LEGO — staje się gwiazdą własnej wielkoekranowej przygody. W Gotham szykują się jednak wielkie zmiany. Jeśli Batman chce uratować miasto przed zakusami Jokera, musi porzucić swoją samotnię i spróbować współpracy z innymi, a przy okazji być może przyjąć bardziej pozytywną postawę.

Partnerzy:

logo pinokio A5Lingo-Star og+-lna grafika

eMstudio fotograf

Materiał promocyjny

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności