Zatrzymany za posiadanie narkotyków w bloku przy ul. Głowackiego

21-letni mężczyzna, który w mieszkaniu przy ul. Głowackiego w Koluszkach posiadał środki odurzające, został zatrzymany w czwartek rano (11 maja) przez policję. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach otrzymali zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Głowackiego. Kiedy przybyli na miejsce, nikt nie otwierał im drzwi mimo pukania. Przy pomocy wysięgnika wozu strażackiego dostali się więc do mieszkania przez niedomknięte drzwi balkonowe. Znajdujący się w środku młody mężczyzna na widok policjantów chciał uciec drzwiami. Nie spodziewał się jednak, że stoją za nimi inni funkcjonariusze, którzy udaremnili mu ucieczkę.

Mężczyzna zachowywał się bardzo agresywnie w stosunku do policjantów, był pobudzony oraz nerwowy. W mundurowych wzbudziło to podejrzenie. Okazało się, że 21-latek w mieszkaniu posiadał środki odurzające. Policjanci znaleźli torebki foliowe, a w nich blisko 4 gramy pochodnych Morphiny i Codeiny. Poza tym zabezpieczyli 125,78 gramów dopalaczy w postaci suszu roślinnego oraz wiele tzw. fifek.

Jeszcze tego samego dnia mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

KPP

253-32047

253-32049

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności