Mariusz Kotynia: „Trzeba sprawić, żeby Polacy potrafili dyskutować bez hejtu”

mariusz_kotynia3

– Dziękuję wszystkim osobom, które wzięły udział w wyborach prezydenckich, a szczególnie tym, które zagłosowały na Andrzeja Dudę – napisał Mariusz Kotynia na swoim profilu na Facebooku, po wyborach prezydenckich.

Radny Rady Powiatu Łódzkiego Wschodniego podzielił się swoimi spostrzeżeniami. Zaapelował do przedstawicieli opozycji, by uszanowali wynik wyborów.

Gratuluję Narodowi frekwencji – oby zawsze była podobna. Pragnę również podziękować wszystkim tym, którzy wywiesili banery wyborcze PAD na swoich posesjach. Tym bardziej, że wymieniali je kilkakrotnie po każdym zniszczeniu.

Gratuluję również wyniku Panu Rafałowi Trzaskowskiemu. Zachęcam wszystkich „obrońców demokracji i konstytucji” – uszanujcie demokratyczny wybór, dokonany przez Waszych bliskich, sąsiadów czy znajomą ekspedientkę z piekarni. Wynik wyborów pokazuje, że wokół nas jest wiele osób, które uważają, że zwycięstwo Prezydenta Andrzeja Dudy, to zwycięstwo Polski ambitnej, opartej na tradycyjnych wartościach i dbającej o swój interes na arenie międzynarodowej.

Teraz przed nami chyba najtrudniejsze wyzwanie – trzeba sprawić, żeby wszyscy Polacy potrafili ze sobą rozmawiać, dyskutować bez hejtu, powiedzieć „dzień dobry” na powitanie. Niby to tak niewiele, a jednak tak dużo….. Dziś czas podsumowań, przemyśleń, wyciągania wniosków, planowania nowych rozwiązań. Wiele cennych uwag i sugestii ze strony wyborców jest zasadnych. Niech to, co przed nami zawsze służy społeczeństwu.

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności