Doborowe czwartki w Komendzie Powiatowej Policji w Koluszkach

Zespół Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego przy współpracy z KWP w Łodzi organizuje w pierwsze czwartki miesiąca w godz. 14:00 – 16:00 DOBOROWE CZWARTKI. Tego dnia zapraszamy wszystkich zainteresowanych służbą w Policji. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie są etapy rekrutacji i na czym polega zawód policjanta – przyjdź, porozmawiamy. Pracownicy Zespołu Kadr i Szkolenia będą również przyjmować dokumenty od kandydatów do służby w niebieskim mundurze. Dyżury odbywać się będą w Komendzie Powiatowej Policji w Koluszkach.

Zawód policjanta to wyjątkowa profesja. Wymaga poświęcenia ale też daje ogromną satysfakcję, szczególnie kiedy służysz dla dobra i w obronie innych. Jeśli chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojejgo zawodu i mieć stałość zatrudnienia – możesz zostać policjantem.

Jeśli zechcesz z nami pracować tworząc razem 100 tysięczną formację, będziemy razem odpowiadać za bezpieczeństwo wewnętrzne kraju.

Jeśli interesuje Cię ciekawa praca, dająca możliwość rozwoju i podnoszenia kwalfikacji zawodowych pomyśl o pracy w niebieskim mundurze.

To zawód dla ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian. W każdy pierwszy czwartek miesiąca czekamy właśnie na Ciebie!!!

 

 

Wszystkie osoby, zainteresowane wstąpieniem w policyjne szeregi prosimy o kontakt :

 

Zespół Kadr i Szkolenia

Komendy Powiatowej Policji

powiatu łódzkiego wschodniego

95-040 Koluszki, ul. 11-go Listopada 62F

tel. (44) 719 62 15,  (44)  719 62 16

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności