Koluszkowscy policjanci zapobiegli tragedii

04052021-policjanciKoluszkowski patrol otrzymał zgłoszenie, że na podległym im terenie przebywa młoda kobieta, która zamierza popełnić samobójstwo. Mając tylko szczątkowe informacje o miejscu, w którym może się znajdować funkcjonariusze złożyli je w całość i dotarli na czas. Udzielili pierwszej pomocy, opatrzyli zranioną rękę i wezwali na miejsce pomoc medyczną. Dzięki szybkiemu działaniu policjantów nie doszło do tragedii.

2 maja 2021 roku około godziny 12:30 st. post. Dawid Taroń i post. Łukasz Kosieradzki z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego  koluszkowskiej komendy otrzymali i informację, iż życie młodej kobiety może być zagrożone. Liczyła się każda minuta i jak najszybsze działanie. Mieli tylko szczątkowe informacje o miejscu, w którym się znajduje. Opisała, że jest  w pobliżu lasu i widzi białe budynki . Mundurowi szybko skojarzyli to miejsce, a gdy tam dotarli tam, zauważyli poranioną 26-letnią kobietę, której natychmiast udzielili pomocy medycznej i wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe. Dzięki determinacji i szybkiemu działaniu koluszkowskich policjantów nie doszło do tragedii.

St. post. Dawid Taroń i post. Łukasz Kosieradzki to policjanci, którzy od niedawna pełnią służbę w szeregach Policji, jednak pomimo krótkiego doświadczenia w służbie wykazali się profesjonalizmem i rzetelnością.

Źródło: KPP Łódź Wschód

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności