Przanowice. 28-letni mieszkaniec Zgierza próbował ukraść volkswagena

komenda-koluszki

Koluszkowscy policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który próbował ukraść samochód z garażu na jednej z posesji w Przanowicach. Jak się później okazało, ten sam mężczyzna godzinę wcześniej wtargnął na inną posesję w powiecie brzezińskim. Za usiłowanie kradzieży grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

14 listopada 2021 roku tuż po godzinie 12:00 koluszkowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z posesji w Przanowicach w gminie Koluszki doszło do usiłowania kradzieży samochodu.

Kiedy mundurowi zjawili się na miejscu okazało się, że 28-letni mieszkaniec Zgierza został zatrzymany przez brzeziński patrol policji. Jak ustalili policjanci mężczyzna wtargnął na jedną z posesji i wyjechał z garażu volkswagenem uderzając w drzewo i klatkę dla zwierząt znajdujące się na posesji. Widząc to właściciel samochodu podbiegł do mężczyzny, który próbował uciekać. Doszło między nimi do szarpaniny. Na miejsce zdarzenie przyjechali policjanci z Brzezin, ponieważ oni również otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który wtargnął na posesję na terenie powiatu brzezińskiego. Jak się okazało był nim ten sam 28-latek. Został on natychmiast zatrzymany – mówi sierż. sztab. Aneta Kotynia z koluszkowskiej komendy.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą koluszkowscy policjanci.

/AR/ Źródło: KPP Łódź Wschód

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności