Potrzebna pomoc dla uczennicy koluszkowskiego liceum

karolinawarda

Uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Koluszkach pilnie potrzebuje pomocy w powrocie do zdrowia. Trwa zbiórka pieniędzy, które zostaną przeznaczone m.in. na rehabilitację neurologiczną oraz kolejne zabiegi i operacje.

Jak informuje I LO w Koluszkach Karolina Warda w listopadzie ubiegłego roku przeżyła bardzo ciężki wypadek samochodowy. Jej auto, które uległo awarii zostało z ogromną siłą uderzone przez nadjeżdżający za nią samochód. W wyniku uderzenia Karolina doznała ogromnych urazów wielonarządowych, kilku złamań czaszki, obrzęku mózgu oraz utraty małżowiny usznej. Sanitariusze z koluszkowskiej karetki oraz lekarze z Łodzi przez długi czas walczyli o jej życie. W szpitalu Karolina przeszła kilka operacji, które sprawiły, że przeżyła. Po dwóch tygodniach śpiączki wybudziła się i złapała pierwszy samodzielny oddech.

Obecnie Karolina uczy się na nowo chodzenia, mowy, kojarzenia. Ma też problemy ze wzrokiem. Aby mogła powrócić do pełnej sprawności potrzebne są kolejne konsultacje lekarskie, zabiegi rekonstruujące twarz i usuwające blizny, operacje i rehabilitacje w specjalistycznych ośrodkach. Niestety wiążą się z tym ogromne wyzwania finansowe, z którymi muszą zmierzyć się bliscy Karoliny. Gorąco zachęcamy, aby przyłączyć się do walki o jej życie i zdrowie przekazując swój 1 % podatku lub dokonując darowizny poprzez stronę : https://zbieramyrazem.org/?view=cause&id=459-uratujmy-karoline&fbclid=IwAR3RC8gzEEP3VVQqucVoJr4QhK2f070fmDtnvwz-Ycx5kI3-IYh7JlWjZ6Y.

Wpłat finansowych można dokonywać także na poniższe konta z dopiskiem „Pomoc dla Karoliny Warda”:

  • do wpłat Krajowych: ING BANK 76 1050 1764 1000 0090 3087 9689
  • do wpłat zagranicznych Swift: INGBPLPW PL 54 1050 1764 1000 0090 3087 9697.

/AR/

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności