Warsztat Terapii Zajęciowej korzysta już ze zmodernizowanych pracowni

warsztat-terapii

Zakończono projekt pn. „Modernizacja lokalnej infrastruktury sieci komputerowej oraz modernizacja pracowni kulinarnej dla potrzeb osób niepełnosprawnych uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Koluszkach”.

Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych „Razem”, które prowadzi Warsztat Terapii Zajęciowej w Koluszkach otrzymało dofinansowanie z Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami III – edycja 2021 r. realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Jego wysokość to 97.885,90 zł. Jak informuje Powiat Łódzki-Wschodni, który występował o dofinansowanie, łączny koszt zrealizowanego projektu wyniósł 122.357,38 zł.

Cele jakie mają być realizowane dzięki zmodernizowanej infrastrukturze to rozszerzenie sieci informatycznej, bazy komputerowej a także wyposażenie pracowni kulinarnej w nowe meble i sprzęty, które są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ma to pomóc w ulepszeniu warunków w jakich rehabilitowani są uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej.

/AR/

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności