Marek Kamiński w Koluszkach. „Inspirujące spotkanie, wyjątkowy gość”

Znany podróżnik, zdobywca biegunów, filozof, pisarz i innowator – Marek Kamiński –spotkał się z liczną grupą koluszkowian w księgarni Skład Główny.

„Czy można dokonać niemożliwego? Dowiedliście, że się da swoją frekwencją na wczorajszym spotkaniu, a my mieszcząc Was wszystkich w progach naszej skromnej księgarni – podkreślają organizatorzy wydarzenia. I dodają: – Przede wszystkim dowiódł tego wielokrotnie Marek Kamiński odbywając kolejno swoje ekstremalne podróże. Filozof, polarnik, podróżnik, poliglota, przedsiębiorca, a przede wszystkim filantrop. To właśnie dzięki doświadczaniu trudów podróży, ale również radości codziennego życia Kamiński dzieli się swoją mądrością i siłą z innymi ludźmi. Czyni to zabierając Jaśka Melę w niebezpieczną podróż, zakładając fundację wspierającą młodzież w realizacji stawianych sobie wyzwań, ale też opowiadając o swoich podróżach, życiu w harmonii z samym sobą, dążności do celu, ale też o wadze zdobywania go. Parafrazując słowa Kamińskiego „Zanim poszedłem na biegun, zdobyłem go w głowie” uwierzmy w swoje możliwości i idźmy obraną ścieżką.
Spotkanie poprowadził Paweł Lewiak. Spotkanie zostało pozytywnie ocenione przez wielu koluszkowian. Wśród komentarzy w mediach społecznościowych, Pani Danuta Pecyna napisała: „Wspaniałe, inspirujące spotkanie, wyjątkowy gość! Jak dobrze, że w Koluszkach jest takie kameralne, klimatyczne miejsce- Księgarnia Skład Główny! Bardzo dziękuję!”.
 
Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności