„Oblicze miłości”. Dr Anna Krogulska poprowadzi rekolekcje w parafii św. Katarzyny

W trakcie rekolekcji wielkopostnych w kościele pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Koluszkach, które wygłosi świecka misjonarka dr Anna Krogulska, będzie można zobaczyć oryginalnych rozmiarów kopię Całunu Turyńskiego, uważanego za jedną z największych relikwii chrześcijaństwa. Miał w niego zostać owinięty Jezus Chrystus zaraz po zdjęciu z krzyża. 

Dr Anna Krogulska jest misjonarką i ewangelizuje w wielu krajach na różnych kontynentach, a zwłaszcza wśród Polonii. Opowiada o miłości Boga do człowieka, a także przedstawia mękę i śmierć Jezusa Chrystusa oraz jego Zmartwychwstanie na podstawie Całunu Turyńskiego.  Jest prezesem Stowarzyszenia Misjonarzy Świeckich Inkulturacja, które „pragnie ukazywać oblicze miłosiernej Miłości”.

Program rekolekcji wielkopostnych (26-29 marca 2023 r.)

Niedziela 

8.00, 9.30, 11.00, 12.15, 17.00 – msze święte z naukami 

Poniedziałek, wtorek, środa

9.00  Msza z nauką dla dorosłych i młodzieży

10.30  Nauka dla dzieci z klas 1-3

12.00  Nauka dla dzieci z klas 4-8

15.00  Godzina Bożego Miłosierdzia

18.00  Msza z nauką dla dorosłych

Jak przyznaje dr Anna Krogulska, odbicie na płótnie sprzed 2000 lat jest dla niej odbiciem „Miłości” i nie dziwi jej, że 90 proc. naukowców-ateistów badających całun nawraca się. – Tak jak ten, którego spotkałam podczas wizyty w USA. Zainteresował się Całunem Turyńskim, gdy zobaczył jego kopię – opowiada.

Fot. MARCIN KOWALIK – Gość Niedzielny

Udostępnij