AKTUALNOŚCI - WYWIADY - FILMY - ZDJĘCIA - FORUM DYSKUSYJNE - OGŁOSZENIA - KATALOG FIRM - PATRONAT
POLECAMY: Reklama | Kamil Bednarek: Koluszki to mój trzeci dom | Poinformuj nas o ważnym wydarzeniu | Ponad 1600 fanów na Facebooku - dołącz do nich!
Aktualności
Burmistrz Koluszek zarabia niewiele mniej od prezydent Warszawy

Wybory uzupełniające w okręgu nr 13 [SYLWETKI KANDYDATÓW]
W niedzielę, 29. marca odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Koluszkach. Mieszkańcy z okręgu nr 13, wybiorą swojego przedstawiciela w koluszkowskim samorządzie. Ma to związek z tym, iż Krystyna Lewandowska ponownie została powołana na stanowisko zastępcy burmistrza Koluszek (...)
Czytaj całość ·
Władze Koluszek chcą zagospodarować składowisko odpadów. Mieszkańcy są zaniepokojeni
Rada Miejska dała zielone światło na zagospodarowanie gminnego składowiska odpadów. Mieszkańcy Słotwin są zaniepokojeni tym przedsięwzięciem. Mają żal do władz Koluszek, gdyż w tej sprawie (...)
Czytaj całość ·
Ponad 600 rodzin skorzystało z Programu Wspierania Rodzin
Dysfunkcyjność rodziny to duży problem dla każdego społeczeństwa, także tego lokalnego. Brak pracy, alkoholizm, skrajna bieda są motorem napędzającym kolejne przeszkody w swobodnym rozwoju miasta. Dla rodzin (...)
Czytaj całość ·
Radni przyjęli gminny program opieki nad bezpańskimi zwierzętami
Władze Koluszek kontynuują działania mające na celu zapobieganie bezdomności zwierząt na terenie gminy. Bez zmian zostaje przepis mówiący o konieczności darmowej rejestracji psów w Urzędzie Miejskim. W przypadku niedopełnienia tego obowiązku, właściciel czworonoga może zostać ukarany mandatem w wysokości do 500 złotych (...)

Czytaj całość ·
Kamil Freliga: Wiejska Liga ruszy po raz drugi
Dla wszystkich entuzjastów piłki nożnej zima w Koluszkach nie oznacza rozłąki ze swoim hobby. Od piętnastu lat na hali przy ulicy Ludowej można się bowiem emocjonować rozgrywkami Halowej Ligi Piłki Nożnej, o których zresztą niebawem przeczytacie na łamach portalu. Nie da się jednak ukryć, że (...)
Czytaj całość ·
Władze Koluszek wprowadzą Kartę Dużej Rodziny
Jeszcze przed wakacjami, władze Koluszek chcą wprowadzić "Koluszkowską Kartę Dużej Rodziny". Będzie to element polityki społecznej realizowanej przez gminę na rzecz rodzin wielodzietnych. Tym samym, z projektu będą mogły skorzystać rodziny wychowujących troje lub więcej dzieci (...)
Czytaj całość ·
Gałków Duży: Lokalne muzeum zostało powiększone
Muzeum im. Leokadii Marciniak w Gałkowie Dużym zostało powiększone o sąsiadujące pomieszczenie użytkowane dotychczas przez Koło Emerytów i Rencistów. Dzięki temu, rozwiązany został problem z brakiem miejsca na wystawienie nowych eksponatów. Nowe pomieszczenie zostało już udostępnione zwiedzającym (...)
Czytaj całość ·
Strona 1 z 110 1 2 3 4 > >>

Katalog
Gastronomia Medycyna Sport Usługi
Inne Nauka Turystyka Uroda
Komunikacja Rozrywka Urzędy Zakupy

Dodaj

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Popularne galerie zdjęć

Na skróty
Gastronomia
Dyżury aptek
Rozkład jazdy PKP
Repertuar kina Odeon 3D