„Moje wspomnienie z wakacji” – weź udział w konkursie fotograficznym

konkurs_fotoSamorząd Uczniowski I Liceum Ogólnokształcącego im H. Sienkiewicza w Koluszkach zaprasza uczniów wszystkich szkół z terenu powiatu łódzkiego wschodniego do udziału w konkursie fotograficznym „Moje wspomnienie z wakacji”. Celem konkursu jest propagowanie wśród młodych osób zainteresowania sztuką fotografowania czy pasji krajoznawczych.

Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie trzy prace w formacie pocztówki (10×15 cm). Fotografie należy umieścić w kopercie (razem z infrmacją zawierającą imię i nazwisko, nazwę szkoły oraz numer telefonu kontaktowego) i złożyć w sekretariacie I LO im. H. Sienkiewicza w godzinach 8.00 – 15.00 w dni robocze. Prace można składać do 10 grudnia 2015 roku.

Prace muszą mieć formę wydruku na papierze fotograficznym lub odbitki fotograficznej. Organizatorzy przewidują dwie kategorie wiekowe: uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie werdyktu nastąpi w trakcie X Wieczoru Gór i Przygody w sali gimnastycznej I LO w Koluszkach (11 grudnia, godz. 16)

 

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności