Piotr i Wojciech Kaczmarkowie mogą zostać radnymi

W nadchodzących wyborach samorządowych, mieszkańcy gminy Koluszki będą mieli okazję oddać swój głos na kandydatów doskonale znanych na kulturalnej mapie Polski. Piotr i Wojciech Kaczmarkowie będą kandydować z listy KWW Alternatywa dla Gminy. Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia.

Jak czytamy na stronie internetowej wyborykoluszki.pl, Piotr Kaczmarek, kandydat do Rady Powiatu, jako artysta, stawia sobie za cel nie tylko dostarczanie najwyższej klasy doznań muzycznych, ale także aktywne uczestnictwo w życiu kulturalnym naszej społeczności. Dał się poznać lokalnej społeczności jako świetny manager. Wojciech Kaczmarek to z kolei przedstawiciel koluszkowskiej młodzieży w gronie kandydatów do Rady Miejskiej.

Rodzina Kaczmarków od lat reprezentuje gminę Koluszki na kulturalnej mapie Polski i świata. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu blisko 300 osób podpisało się pod wnioskami o nadanie tytułów Honorowego Obywatelstwa Gminy Koluszki dla Iwony i Piotra Kaczmarków. To inicjatywa grupy mieszkańców. Koluszkowianie zaapelowali o docenienie nie tylko osiągnięć artystycznych rodziny Kaczmarków, ale także jej społecznego zaangażowania. – Są dumą Koluszek, a ich przywiązanie do miasta jest niezaprzeczalne – podkreślają inicjatorzy wniosku.

 

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności