Sylwestrowa dominacja LKS Koluszki

Ostatni dzień 2023 roku był niezwykle udany dla zawodników LKS Koluszki, którzy w sylwestrowym nastroju zdobyli aż cztery puchary podczas biegów w Arturówku w Łodzi. Przy pięknej słonecznej jesiennej pogodzie, uczestnicząc w XXXIX edycji biegu, reprezentacja LKS Koluszki wykazała się znakomitą formą, zdobywając uznanie wśród uczestników i widzów.

fot. A. Tomczyk

W biegu sylwestrowym w Arturówku wzięło udział prawie 800 osób, a szóstka zawodników LKS Koluszki, składająca się z Łucji Ciesielskiej, Mai Wolskiej, Ani Siemińskiej, Macieja Wolskiego, Kordiana Jadczaka i Antoniego Tomczyka, stanęła do rywalizacji na leśnych ścieżkach Lasu Łagiewnickiego.

W pierwszym biegu, dedykowanym dzieciom i młodzieży w kategorii do 2008 roku i młodsi, nasze zawodniczki i zawodnicy zanotowali imponujące wyniki. Łucja Ciesielska, 11-latka, zdobyła III miejsce z czasem 9:58, a 13-letnia Maja Wolska, po niesamowitym finiszu, zajęła czwarte miejsce z czasem 10:03. Ania Siemińska uplasowała się na dziesiątym miejscu.

W rywalizacji chłopców, po zaciętej walce na ostatnich 100 metrach, Maciej Wolski zajął czwarte miejsce (8:24), a Kordian Jadczak piąte (8:24). W biegu VIP-ów na 1 kilometr, trener Antoni Tomczyk mimo wyczerpania zdołał zająć piąte miejsce wśród mężczyzn, uzyskując czas 5:34.

Najważniejszym osiągnięciem dnia było III miejsce w biegu głównym, gdzie nasz zawodnik Krzysztof Pietrzyk zdobył uznanie swoją doskonałą formą. To wyjątkowe osiągnięcie zamyka rok pełen sukcesów dla LKS Koluszki. W ciągu 2023 roku zdobyliśmy kilka klas sportowych, kilkanaście pucharów i aż 69 medali, co nie tylko zasługuje na uznanie, ale także rozsławiło gminę Koluszki w całej Polsce – ocenia Antoni Tomczyk.

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności