Gałków-Parcela: Auto dachowało na łuku drogi

(fot. archiwum)
(fot. archiwum)

W jakich zdarzeniach brała udział straż pożarna w ostatnich dniach? Prezentujemy  raport z okresu od 4 do 11 listopada.

W środę (4 listopada) w Koluszkach straż została wezwana do pożaru śmieci na cmentarzu. Działania straży polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu jednego prądu gaśniczego wody na palące się śmieci. W działaniach udział brał zastęp z JRG Koluszki .

W piątek (6 listopada) w Koluszkach na ul. 3 Maja, doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w samochodach, sorpcji płynów eksploatacyjnych z jezdni. W działaniach brał udział zastęp z JRG Koluszki.

Dzień później, w miejscowości Gałków-Parcela strażacy zostali wezwani do wypadku samochodu osobowego. Auto dachowało na łuku drogi. W chwili przyjazdu zastępów straży osoba podróżująca znajdowała się pod opieką ZRM. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w akumulatorze. W działaniach udział brały dwa zastępy z JRG Koluszki oraz zastęp z OSP Gałków Duży.

W niedzielę (8 listopada) w Starym Redzeniu doszło do pożaru stodoły . Działania straży polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu dwóch prądów wody w natarciu na palącą się stodołę oraz jednego prądu wody w obronie drugiego budynku. W działaniach udział brały dwa zastępy z JRG Koluszki oraz zastęp z OSP Koluszki i zastępy z OSP Długie . W akcji udział brała WSP z Regien.

inf. prasowa

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności