Osiedle Głowackiego. Pożar samochodu osobowego

(fot. archiwum)
(fot. archiwum)

Jakie działania podejmowali strażacy w ostatnich dniach? Prezentujemy raport z okresu 18-25 listopada.

19 listopada strażacy usuwali miejscowe zagrożenie – nadłamany konar drzewa nad wjazdem do Domu Pomocy Społecznej w Lisowicach. Działania prowadzono przy użyciu podnośnika SH-25D oraz pilarki spalinowej. W działaniach udział brał zastęp z JRG Koluszki.

Trzy dni później do komendy wpłynęła informacja o pożarze samochodu osobowego w Koluszkach przy ul. Głowackiego. W działaniach udział brały dwa zastępy z JRG Koluszki, w zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń.

24 listopada strażacy ratowali kotka, który wpadł do studni w Gałkowie Duży. Przy użyciu sprzętu wysokościowego zwierzak został wydobyty na zewnątrz i przekazany właścicielce. W działaniach udział brał zastęp z JRG Koluszki oraz OSP Gałków Duży.

W środę , 25 listopada doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych w miejscowości Koluszki na skrzyżowaniu ul. Brzezińskiej i Wigury. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy kierowcom pojazdów. Rozłączyli akumulatory i usunęli płyny techniczne z jezdni. W działaniach udział brał zastęp z JRG Koluszki i OSP Koluszki.

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności