Osiedle Staromiejskie. Policja poszukuje świadków wypadku [ZDJĘCIA]

fot. KPP
fot. KPP

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego w Koluszkach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Brzezinach wyjaśniają okoliczności wypadku komunikacyjnego do jakiego doszło w środę na skrzyżowaniu ulicy Brzezińskiej z ulicą Wigury. Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia proszone są o kontakt.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 52-letni mieszkaniec Zgierza, kierujący samochodem marki Peugeot Partner, jadąc ulicą Brzezińską w kierunku Tomaszowa Mazowieckiego, prawdopodobnie nie dostosował się do sygnału świetlnego na sygnalizatorze, który światło barwy czerwonej, w wyniku czego wjechał na skrzyżowanie i uderzył w poruszający się ulicą Wigury w kierunku ulicy Żwirki pojazd marki Fiat Siena, kierowany przez 19-letniego mieszkańca gminy Rogów.

wypadek25112015c

Kierowcy byli trzeźwi

W wyniku zderzenia pojazdów, samochód marki Peugeot został odrzucony w kierunku ulicy Żwirki, gdzie przodem uderzył w słup sygnalizatora świetlnego. Sieną poruszało się również dwóch pasażerów w wieku 20 lat. Kierujący pojazdami zostali przebadani przez policjantów, na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie wykazało, że byli trzeźwi. Wszyscy uczestnicy zdarzenia trafili do szpitala, gdzie do chwili obecnej pozostają pod obserwacją medyczną. Ich życiu nie zagraża bezpośrednie niebezpieczeństwo.

Koluszkowscy śledczy dokładnie wyjaśniają przyczyny tego wypadku. Wszystkie osoby, które były świadkami wymienionego zdarzenia proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji powiatu łódzkiego wschodniego w Koluszkach przy ulicy 11 – ego Listopada 62F – (44) 719 62 11 lub pod numerami alarmowymi 997 i 112.

 

wypadek25112015a

wypadek25112015b

Inf. prasowa

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności