Jeziorko. 70-latka zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo

fot. KPP
fot. KPP

Policjanci z koluszkowskiej komendy wyjaśniają okoliczności nietypowego wypadku do którego doszło w miejscowości Jeziorko. 70 – letnia mieszkanka Koluszek jadąc  w kierunku Wągier z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechała na prawe pobocze drogi, a następnie uderzyła czołowo w przydrożne drzewo.

26 listopada 2015 roku, około godziny 15:20, oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym do jakiego doszło w miejscowości Jeziorko. Na miejsce natychmiast skierował patrol, który wstępnie ustalił, iż kierująca pojazdem Renault Clio, 70 – letnia mieszkanka Koluszek jadąc wraz z 93-letnią pasażerką siedzącą na tylnym fotelu, od miejscowości Felicjanów w kierunku Wągier z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechała na prawe pobocze drogi a następnie uderzyła czołowo w przydrożne drzewo. Kierująca była trzeźwa. W wyniku zdarzenia obrażeń doznała pasażerka, która została przewieziona do szpitala. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala.

koluszki27112015_2

Z uwagi na panującą aurę pogodową, policja apeluje do wszystkich kierowców o rozwagę, a pieszym przypomina o obowiązku poruszania się po zmierzchu drogą poza obszarem zabudowanym, z elementami odblaskowymi umieszczonymi w sposób widoczny dla kierujących. Za brak obowiązkowego emblematu odblaskowego grozi mandat.

Inf. prasowa

Udostępnij