Koluszkowianin strzela jak Lewandowski! [WIDEO]

fot. YouTube
fot. YouTube

Pięć bramek zdobył Damian Warchoł dla Rakowa Częstochowa w konfrontacji z drużyną Nadwiślan Góra. Koluszkowianin od sierpnia reprezentuje barwy częstochowskiego klubu, który występuje w drugoligowych rozgrywkach. Po tym spotkaniu media porównały go do… Roberta Lewandowskiego.

Raków zmierzył się z Nadwiślanem na własnym stadionie w ramach 19. kolejki II ligi. Mecz zakończył się wynikiem 6:0, a Warchoł wpisał się na listę strzelców odpowiednio w 5, 32, 36, 45, 84 minucie. To było prawdziwe show w wykonaniu koluszkowianina! – Te pięć bramek strzeliłem dzięki zespołowi. Zakończyliśmy z przytupem tą rundę. Dlatego bardzo cieszymy się z tego wyniku 6:0. Jeśli sięgnę pamięcią to pięć bramek w jednym meczu zdobyłem w grupach juniorskich 5-6 lat temu. W grze seniorskiej taki mecz z pięcioma golami przytrafił mi się pierwszy raz – powiedział Warchoł w rozmowie z serwisem sport.pl To spotkanie z wysokości trybun oglądali jego rodzice i dziewczyna. – Może przynieśli troszkę szczęścia. Jak jest mama to zawsze coś dobrego się dzieje – dodał.

 

W rundzie jesiennej 20-letni Warchoł zagrał w 13 ligowych spotkaniach. Dziewięciokrotnie zaczynał mecz w pierwszej jedenastce. Zdobył w sumie 10 bramek, a jego drużyna kończy 2015 rok na trzecim miejscu w ligowej tabeli, które jest premiowane awansem do I ligi.

Dodajmy, że wcześniej Warchoł grał w Widzewie Łódź (10 meczów i 2 bramki w pierwszym zespole) i juniorskich drużynach GKS Bełchatów i skierniewickiego Widoku.

dw

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności