Arie operowe, operetkowe i musicalowe – IX Koncert Noworoczny Rodziny Kaczmarków

koncert_noworoczny
(fot. materiały prasowe)

Już po raz dziewiąty będziemy mieli okazję zobaczyć oraz usłyszeć Iwonę i Piotra Kaczmarków podczas Koncertu Noworocznego. Śpiewające małżeństwo wystąpi 22 stycznia w Sali Bankietowej „U Lenarta”. Początek koncertu o godz. 19.

Atrakcją tegorocznego wydarzenia będzie występ dwóch synów znanych śpiewaków – Wojciecha (16 lat), który posiada niski, barytonowy głos o bardzo miłej barwie oraz jego młodszego brata – Adama (12 lat), którego tenorowe brzmienie głosu już niejednokrotnie można było usłyszeć podczas wielu wydarzeń artystycznych w naszym mieście.

Koncert Noworoczny, organizowany już od 9 lat, na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń artystycznych w Koluszkach. Każdego roku rodzina Kaczmarków, w roli gospodarzy i organizatorów, zapraszają największe gwiazdy scen operowych oraz operetkowych z całego kraju. Gościli u siebie już takich artystów jak Anna Cymerman, Danuta Dudzińska, Anna Kutkowska Kass, Anna Dzionek, Sylwia Nowicka, Ryszard Morka, Wiesław Bednarek,Tomasz Fitas, Robert Ulatowski, Grzegorz Szostak, Krzysztof Witkowski oraz Romuald Spychalski i Rafał Songan.

Co roku sala koncertowa wypełniona jest po brzegi. Wśród licznych fanów muzyki klasycznej są nie tylko rodowici koluszkowianie, ale także mieszkańcy Skierniewic, Brzezin, Łodzi, Tomaszowa Mazowieckiego i innych mniejszych okolicznych miasteczek.

Bilety w cenie 40 zł można nabyć w dwóch punktach na terenie Koluszek: Sala Bankietowa „U Lenarta” (ul. Partyzantów 1, tel. 507 209 093), kwiaciarnia „Cuuda wianki” (ul. Strażacka 2, wejście od ul. 11 Listopada).

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności