Słotwiny. Czołowe zderzenie ciężarówki na DW 715

na_sygnale2Do groźnego wypadku doszło we wtorek tuż po godzinie trzynastej na ulicy Tomaszowskiej w Słotwinach. Jadący w kierunku Tomaszowa Mazowieckiego samochód osobowy marki Honda Accord z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i uderzył czołowo w nadjeżdżającą cysternę przewożącą paliwo. Nikomu nic się nie stało.

– Z relacji uczestników zdarzenia, świadków oraz ustaleń policji wynika, iż kierujący pojazdem marki Honda, 42-letni mężczyzna, poruszając się w kierunku miejscowości Regny, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym markiki Volvo kierowanym przez 51-latka – mówi Grzegorz Stasiak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach.

W wyniku zdarzenia nie doszło do rozszczelnienia zbiornika cysterny, jedynie z samochodu osobowego wyciekły płyny i oleje na jezdnię. Strażacy na miejscu zdarzenia udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy pasażerowi podróżującemu samochodem osobowym, który doznał obrażeń na skutek zderzenia skarżąc się na ból szyi oraz głowy. Został on przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego i przetransportowany do Szpitala. Po przeprowadzeniu badań kontrolnych, w stanie ogólnym – dobrym, został z niego wypisany.

Kierowca Hondy Accord otrzymał mandat karny kredytowy w wysokości 300 zł.

KPP, KPP SP, red.

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności