Śmiertelne potrącenie w Zygmuntowie. Świadkowie proszeni o kontakt z policją

na_sygnale

Do śmiertelnego potrącenia pieszego doszło w niedzielę, 13 marca 2016 r., na drodze łączącej miejscowość Długie z Zygmuntowem.

O godz. 18.40 dyżurny koluszkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zwłokach mężczyzny leżących w tamtym rejonie. Na miejsce skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą. Policjanci zabezpieczyli ślady kryminalistyczne. Ustalili, że denatem jest 34-letni mieszkaniec gminy Koluszki, a prawdopodobną przyczyną jego śmierci były obrażenia, których doznał na skutek potrącenia przez nieznany pojazd osobowy. Ciało mężczyzny zabezpieczono w prosektorium. Postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Brzezinach prowadzą w tej sprawie funkcjonariusze KPP Łódź-Wschód.

Wszystkie osoby, które były świadkami wypadku, widziały przed wypadkiem mężczyznę idącego drogą lub posiadają jakąkolwiek wiedzę na jego temat, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji powiatu łódzkiego wschodniego (Koluszki ul. 11-go Listopada 62f, nr tel. 44 7196211 lub 997 oraz 112).
(ij/KPP)

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności