Powstało Centrum Dialogu

dialogW siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Koluszkach powstało Centrum Dialogu, które ma wspierać organizacje pozarządowe i grupy nieformalne.

– Chcemy, by w naszej gminie dialog społeczny stał się rzeczywistoscią i wiążemy z tą inicjatywą duże nadzieje – mówi Mariusz Kotynia, radny Rady Powiatu Łódzkiego Wschodniego i pełnomocnik Prawa i Sprawiedliwości w powiecie.  – Chcemy, by było to miejsce  spotkań dla różnych grup z regionu. Naszym celem jest także wsparcie i promocja twórców z terenu gminy Koluszki.

W ramach Centrum Dialogu organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą skorzystać z bezpłatnych porad prawnych, a także uzyskać informacje o rządowych i samorządowych programach oraz konkursach skierowanych do NGO. Mogą również bezpłatnie wynająć lokal, aby zorganizować w nim spotkanie, konferencję czy projekcję filmu.

Biuro Prawa i Sprawiedliwości w Koluszkach znajduje się przy ul. 11 Listopada 41 lok. 5 (obok banku PKO BP). Szczegółowe informacje na temat Centrum Dialogu można uzyskać pod nr. tel. 534 101 802 (czynny we wtorki i w czwartki w godz. 16-18). Wkrótce uruchomiona zostanie także strona internetowa Centrum.

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności