Iwona Kaczmarek na międzynarodowej konferencji

iwonakaczmarek120516_2
Koluszkowianka Iwona Kaczmarek zaśpiewała wspólnie z Bogusławem Morką podczas  konferencji na temat gospodarki o obiegu zamkniętym, która odbyła się 9 i 10 maja na  Pomorzu Zachodnim. Współorganizatorem dwudniowego spotkania był minister środowiska Jan Szyszko.

Celem spotkania była wymiana poglądów z zaproszonymi gośćmi, jak również zaprezentowanie dobrych praktyk w zakresie transformacji w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym. Do dyskusji zaproszono m.in. przedstawicieli kilku państw UE, m.in. Austrii, Holandii i Niemiec. – Polska ma ogromne szanse, aby tereny niezurbanizowane stały się wzorem dla Europy w zakresie gospodarki o obiegu zamkniętym – przekonywał Jan Szyszko. Minister zapowiedział, że po konferencji zostaną sformułowane wnioski w formie dokumentu, który trafi do Komisji Europejskiej.

Już po raz drugi, na zaproszenie ministra środowiska Jana Szyszko, na zakończenie międzynarodowej konferencji zaśpiewała koluszkowska sopranistka Iwona Kaczmarek. Partnerował jej wybitny tenor Bogusław Morka. Licznie zgromadzona publiczność entuzjastycznie odebrała koncert muzyki klasycznej.

iwonakaczmarek120516_1

 

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności