Mariusz Kotynia rozpoczął akcję „19,25 zł dla Kaksy”

Trwają zawirowania w Koluszkowskim Klubie Sportowym. Klub nie ma środków na działalność w tym roku i zaapelował na Facebooku o wsparcie finansowe. Na prośbę odpowiedział Mariusz Kotynia. Radny Rady Powiatu łódzkiego – wschodniego rozpoczął akcję „19,25 zł dla Kaksy”.

post_facebook230616

Akcja polega na tym, by przekazać darowiznę na konto klubu w kwocie minimum 19,25 zł. To nawiązanie do daty powstania „Kaksy”. Osoby, które dokonają darowizny, publikują post na swoim profilu na Facebooku, w którym nominują kolejne trzy osoby do udziału w akcji.

Mariusz Kotynia nominował Antoniego Tomczyka (prezesa LKS Koluszki i radnego Rady Miejskiej), Adriana Kut (prezesa Stowarzyszenia Historia Koluszek i radnego Rady Miejskiej) oraz Mariusza Skorzyckiego (prezesa Stowarzyszenia Sympatyków Gminy Koluszki i radnego Rady Miejskiej).

– Przyszłość KKS Koluszki jest zagrożona. Przede wszystkim nie można dopuścić do upadku klubu z 91-letnią historią. Dzieci i młodzież muszą mieć dobre warunki do sportowego rozwoju – napisał Mariusz Kotynia na swojej stronie na Facebooku.

Dodajmy, że 24 czerwca o godz. 19, w siedzibie klubu odbędzie się spotkanie na temat przyszłości popularnej „Kaksy”. KKS Koluszki obecnie prowadzi 6 drużyn i nie wiadomo, jaka będzie ich przyszłość.

„19,25 zł dla Kaksy” – zobacz więcej

Udostępnij