Warsztaty dla ojców. Warto zainwestować w swoje ojcostwo

tata

Z raportu Journal of Marriage and Family wynika, że dzieci z rodzin zaangażowanych ojców mają lepszą samoocenę, są mniej podatne na presję rówieśników, są wrażliwsze, mają bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną  – na rynku pracy. Jak być takim tatą, można dowiedzieć się na warsztatach organizowanych przez Inicjatywę Tato.net. Odbędą się one także na terenie naszej gminy.

– Sam uczestniczyłem w takich warsztatach i wiem, że to bardzo dobra pomoc dla ojców, którzy poważnie myślą o swoim ojcostwie – mówi Radosław Pająk, organizator lokalny. – Przekazywana jest tam praktyczna wiedza. Jest też okazja do wymiany doświadczenia w męskim gronie oraz do stworzenia środowiska zaangażowanych  ojców.

Warsztaty 7 sekretów efektywnego ojcostwa mają na celu rozwijanie umiejętności rodzicielskich oraz odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach. Oparte są na wiedzy psychologicznej, wynikach badań, doświadczeniu życiowych, a także na Biblii. Prowadzą je trenerzy certyfikowani przez Tato.net.

Na warsztaty zaproszeni są wszyscy ojcowie niezależnie od wieku i liczby posiadanych dzieci, zarówno ci, którzy dopiero chcą nauczyć się budowania zdrowej więzi z dziećmi, jak i ci, którzy utraconą więź chcą odbudować.

Warsztaty odbędą się w dniach 22-23 października 2016. Zgłoszenia przyjmuje organizator lokalny Radosław Pająk (tel. 793 002 592).

Udostępnij