Karnety na mecze Widzewa. Fan Club Koluszki rozpoczyna zapisy

plan_stadionu_widzewFan Club Koluszki Widzewa Łódź rozpoczyna zapisy na karnety na mecze łódzkiego klubu w rundzie wiosennej. Spotkania będą rozgrywane na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Nowoczesny obiekt pomieści ponad 18 tys. widzów. 

Szczegółowe informacje na temat zapisów można znaleźć na stronie FC Koluszki na Facebooku.

Nowością w ofercie łódzkiego klubu jest Karta Widzewiaka, czyli identyfikator kibica Widzewa w formie karty zbliżeniowej. W najbliższej rundzie Karta Widzewiaka będzie nośnikiem tak dla karnetów całosezonowych, jak i biletów jednorazowych. Wejściówki kupowane przez internet oraz w kasach stadionu będą przypisywane do Karty Widzewiaka, czyniąc z niej kartę wstępu na poszczególne mecze. Rozwiązanie to ma przynieść wygodę nabywania biletów i karnetów dla kibiców Widzewa, bez konieczności odbierania biletu czy też drukowania go w domu.

W przypadku karnetów nabywanych w 2016 roku, Karta Widzewiaka jest bezpłatna. Po tym okresie koszt wyrobienia karty to 10 zł.

Karta Widzewiaka nie będzie obowiązkowa w celu nabycia biletu na mecze Widzewa, jednak klub będzie zachęcał każdego kibica Widzewa do posiadania karty poprzez liczne promocje i dodatkowe atrakcje dostępne wyłącznie dla posiadaczy kart. Karta Widzewiaka będzie miała charakter wieloletni.

karnety_final-cennik-widzew
Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności