,,Moje wspomnienie z wakacji”. Konkurs fotograficzny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów

fot. Unsplash/Pixabay
fot. Unsplash/Pixabay

Do 6 grudnia można składać prace w ramach konkursu fotograficznego ,,Moje wspomnienie z  wakacji”, który przeznaczony jest dla uczniów szkół z terenu powiatu łódzkiego wschodniego. Każdy uczestnik może zgłosić trzy wakacyjne fotografie.

– W czasie ponurej jesiennej pogody miło będzie powspominać czas letnich wędrówek. Celem konkursu jest propagowanie wśród młodych ludzi zainteresowania sztuką fotograficzną, ciekawości świata, rozbudzanie pasji krajoznawczych oraz wiary we własne możliwości – mówi Paweł Lewiak, dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Koluszkach, które wspólnie ze starostwem powiatowym jest organizatorem konkursu.

Zdjęcia w formacie pocztówki (10×15 cm) można złożyć w sekretariacie I LO przy ul. Kościuszki 16 w Koluszkach, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00. Fotografie należy włożyć w kopertę, dołączyć kartkę z imieniem i nazwiskiem, nazwą szkoły i klasą oraz kontaktowym numerem telefonu. Prace konkursowe muszą mieć formę wydruku na papierze fotograficznym lub odbitki fotograficznej. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy zdjęcia.

Organizatorzy przewidują dwie kategorie wiekowe: uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie werdyktu odbędzie się podczas 11. Wieczoru Gór i Przygody w sali gimnastycznej I LO w Koluszkach (9 grudnia w godz. 16 –19).

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności