Wybiorą najładniejszego anioła i ozdobę choinkową

mok

mokMiejski Ośrodek Kultury ogłosił konkurs plastyczny „Magia Świąt Bożego Narodzenia”, w którym mogą wziąć udział przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych. Prace należy składać  do 8 grudnia br. w siedzibie ośrodka.

Organizatorzy przewidzieli trzy kategorie wiekowe: Jury oceni prace w kategoriach: przedszkola, klasy I – III szkół podstawowych i  klasy IV – VI szkół podstawowych. Aby wziąć udział w konkursie, przedszkolaki i uczniowie klas I – III  mogą wykonać ozdobę choinkową, a uczniowie klas  IV – VI anioła. Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę, wykonaną w dowolnej technice plastycznej. W konkursie nie mogą brać udziału prace zbiorowe.

Każdy uczestnik powinien wypełnić specjalną metryczkę.

Prace należy składać do 8 grudnia br. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Koluszkach (ul. 3 Maja 2).  Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 14 grudnia br. o godz. 16:30 w sali plastycznej MOK. Autorzy najlepszych prac ocenionych przez jury powołane przez organizatora otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy. Od 9 grudnia będzie można je oglądać na wystawie pokonkursowej w kinie Odeon 3D.

 

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności