Mariusz Kotynia w zarządzie PiS w okręgu łódzkim

mariusz-kotynia-tifPrawo i Sprawiedliwość wybrało szefów w województwie łódzkim. Do zarządu okręgu łódzkiego został wybrany koluszkowianin, Mariusz Kotynia.

Prezesem okręgu łódzkiego (Łódź i powiaty brzeziński oraz łódzki wschodni) została posłanka Joanna Kopcińska. Do zarządu weszli również: radny Rady Powiatu łódzkiego wschodniego Mariusz Kotynia, burmistrz Brzezin Marcin Pluta, łódzcy radni Bartłomiej Dyba-Bojarski, Kamil Jeziorski, Krzysztof Stasiak, Sebastian Bulak, Radosław Marzec i radny sejmiku województwa Piotr Adamczyk. W zarządzie automatycznie znalazła się też trójka łódzkich posłów PiS: Alicja Kaczorowska, Waldemar Buda oraz Piotr Gliński.

 

Mariusz Kotynia ma 37 lat. Jest radnym Rady Powiatu łódzkiego wschodniego, szefem Prawa i Sprawiedliwości w powiecie, a także kieruje Powiatowym Biurem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Koluszkach. Od 2010 do 2014 roku był członkiem zarządu powiatu, a w latach 2002-2006 radnym Rady Miejskiej. Jest magistrem ekonomii i ochrony środowiska. Ukończył też studia podyplomowe z zakresu pozyskiwania środków unijnych.

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności