FC Koluszki kupił już ponad 100 karnetów na Widzew. W marcu pierwszy mecz na nowym stadionie

karnety-widzewByli piłkarze Widzewa Mariusz Stępiński i Łukasz Masłowski zachęcają do zakupu karnetu (fot. widzew.com)

Kibice Widzewa Łódź zrzeszeni w Fan Clubie Koluszki kupili już ponad 100 karnetów na mecze łódzkiego klubu w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017. Pierwsze ligowe spotkanie na nowym stadionie RTS rozegra 18 marca o godz. 19.10. Rywalem łodzian będzie Motor Lubawa.

W sumie łódzki klub sprzedał już blisko 7 tys. karnetów. To rekord w historii Widzewa. Co ciekawe, nawet wiele klubów z najwyższej klasy rozgrywkowej nie może pochwalić się takim wynikiem. Mimo że Widzew  wiosną będzie zmagał się w III-ligowych rozgrywkach, to zainteresowanie meczami łódzkiej drużyny jest bardzo duże. Pierwsze ligowe spotkanie w 2017 roku RTS rozegra na nowym stadionie. Nowoczesny obiekt pomieści 18 tys. widzów.

Nowością w ofercie łódzkiego klubu jest Karta Widzewiaka, czyli identyfikator kibica Widzewa w formie karty zbliżeniowej. W najbliższej rundzie Karta Widzewiaka będzie nośnikiem tak dla karnetów całosezonowych, jak i biletów jednorazowych. Wejściówki kupowane przez internet oraz w kasach stadionu będą przypisywane do Karty Widzewiaka, czyniąc z niej kartę wstępu na poszczególne mecze. Rozwiązanie to ma przynieść wygodę nabywania biletów i karnetów dla kibiców Widzewa, bez konieczności odbierania biletu czy też drukowania go w domu.

W przypadku karnetów nabywanych w 2016 roku, Karta Widzewiaka jest bezpłatna. Po tym okresie koszt wyrobienia karty to 10 zł.

Karta Widzewiaka nie będzie obowiązkowa w celu nabycia biletu na mecze Widzewa, jednak klub będzie zachęcał każdego kibica Widzewa do posiadania karty poprzez liczne promocje i dodatkowe atrakcje dostępne wyłącznie dla posiadaczy kart. Karta Widzewiaka będzie miała charakter wieloletni.

Do końca stycznia można zapisywać się na karnety na stronie FC Koluszki na Facebooku

Szczegóły na stronie internetowej widzew.com

karnety_final-cennik-widzew

 

bilety-cennik-widzew
Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności