Kino Helios w Tomaszowie zaprasza na Maraton Horrorów

helios120117

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza wszystkich Widzów na mrożący krew w żyłach Maraton Horrorów. Już w piątek, 13 stycznia Nocne Maratony Filmowe podczas pierwszego maratonu w tym roku zaprezentują: najlepsze tytuły ostatnich tygodni z premierą filmu „AUTOPSJA JANE DOE”!

Kina Helios w całej Polsce zapraszają na pełną strachu ucztę filmową. W ciągu jednej nocy Widzowie zobaczą cztery zupełnie różne oblicza grozy w filmach, których jedynym celem jest… śmiertelnie wystraszyć.

W pierwszej kolejności odbędzie się premierowy pokaz długo wyczekiwanego przez wszystkich Widzów horroru „AUTOPSJA JANE DOE”. Następnie, tuż po premierze, zostanie zaprezentowana przerażająca „APLIK@CJA” oraz „SAWNEY: KANIBAL ZE SZKOCJI”. Ostatnim filmem nocy horrorów będzie „DARK HOUSE”. Taka dawka obezwładniającego strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli nikomu zasnąć.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów do zakupu biletów na pierwszy w roku 2017, mrożący krew w żyłach Maraton Horrorów w kasach kin oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_horrorow.

Więcej szczegółów na stronie kina Helios w Tomaszowie Mazowieckim

Artykuł promocyjny

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności