Specjalny pokaz filmu „Las, 4 rano” w kinie Helios w Tomaszowie

las4rano

23 stycznia o godzinie 18:00 w tomaszowskim kinie Helios odbędzie się inauguracyjny seans z cyklu Kino Konesera z udziałem Twórców. Widzowie zobaczą poruszający film „Las, 4 rano” z Olgą Bołądź i Krzysztofem Majchrzakiem w rolach głównych. Przed seansem odbędzie się konferencja z udziałem reżysera Jana Jakuba Kolskiego, aktorami i twórcami filmu.

„Las, 4 rano” to historia mężczyzny, który wydaje się królem życia – ma pieniądze, władzę, kobiety i narkotyki. Któregoś dnia porzuca pracę w korporacji, w sposób nie dający szans na powrót.

Las, 4 rano, kilka lat później. Na wpół zdziczały dziad leśny, zarośnięty, brudny, w łachmanach, zakłada wnyki na zwierzęta. Rozpoznajemy: to ten sam człowiek. Mężczyzna mieszka w lesie, w wybudowanej przez siebie ziemiance. Za towarzystwo ma trójnogiego psa. Żywi się mięsem upolowanej zwierzyny, żyje w zgodzie z przyrodą. Któregoś dnia przed drzwiami jego samotni staje 13-letnia dziewczynka Jadzia i zmusza go, aby po raz kolejny zmienił swoje życie.

Kino Konesera to projekt, który cieszy się ogromną popularnością w całej Polsce. Zawdzięcza to głównie repertuarowi bogatemu w filmy o różnorodnej tematyce, a także wyjątkowej atmosferze, jaka towarzyszy wszystkim pokazom. Szczegóły dotyczące repertuaru Kina Konesera w kinach Helios dostępne są na stronie internetowej www.helios.pl, w zakładce Projekty Specjalne.

Materiał promocyjny

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności