Rozmawiali o bezpiecznym sposobie wypoczywania podczas ferii

spotkanie1701

Policjanci z koluszkowskiej komendy odwiedzili wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego by porozmawiać o bezpiecznym sposobie wypoczywania podczas zimowych ferii.

Do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowaczego w Koluszkach mieszczącego się przy ulicy Budowlanych 8, w  czwartek (12 stycznia) z odwiedzinami zawitali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Łódź-Wschód oraz policjantka z Wydziału ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii KPP Łódź-Wschód. Wspólnie przeprowadzili zajęcia, w trakcie których mówili o bezpiecznym wypoczynku. Przestrzegali przed ,,niebezpieczną” zabawą jak np. korzystanie z zamarzniętych akwenów wodnych czy jazdę na sankach w rejonie pasa drogowego.

Wychowankowie SOSW chętnie zadawali pytania a mundurowi równie ochoczo na nie odpowiadali. Całość spotkania przebiegała w bardzo miłej atmosferze, a dzieci z pewnością wyniosły z tej nietypowej lekcji wiele informacji, które zaprocentują już w najbliższej przyszłości i pozwolą bezpiecznie spędzić okres ferii.

KPP Łódź Wschód

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności