Tylko u nas! Święto muzyki w Koluszkach. Jubileuszowy koncert rodziny Kaczmarków [ZDJĘCIA]

IMG_3555a

Setki osób zgromadził tegoroczny X Jubileuszowy Koncert Rodziny Kaczmarków, który odbył się w sali bankietowej „u Lenarta” w sobotę 21 stycznia. Przybyła nie tylko publiczność z Koluszek i okolic, ale także z dalszych zakątków. Razem z koluszkowskimi artystami zaśpiewał Kaludi Kaludov, światowej sławy bułgarski tenor, u którego uczyli się Iwona i Piotr Kaczmarkowie, oraz jego żona, sopranistka Anna Dytry. Śpiewakom towarzyszył zespół Alla Vienna.

Podczas koncertu odbyła się premiera płyty Wojtka i Adama Kaczmarków, którzy szerszej publiczności dali się poznać w programie „Mam Talent”, zatytułowana „Marzenia się spełniają”. Znajduje się na niej 14 coverów znanych utworów muzyki klasycznej i rozrywkowej.

Iwona i Piotr Kaczmarkowie, znani śpiewacy operowi, od 10 lat organizują w Koluszkach koncerty, które gromadzą liczną publiczność. W trakcie koncertu noworocznego odbyła się premiera debiutanckiej płyty Wojtka i Adama Kaczmarków „Marzenia się spełniają”.

Z Rodziną Kaczmarków wystąpili Kaludi Kaludov, światowej sławy bułgarski tenor, oraz jego żona, sopranistka Anna Dytry (na zdjęciu z 1,5-rocznym synkiem).

Adam Kaczmarek podbił serca publiczności wykonaniem utworu „Delilah”, który śpiewał także w programie „Mam Talent”. Bracia Kaczmarkowie wystąpili również w duecie. Publiczność jak zwykle dopisała.

Fot. Ilona Węgrzyn


 

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności