Działania koluszkowskich strażaków. Pożar sadzy w kominie w Gałkowie Dużym

strazakInformacje za okres 25 – 31 stycznia br.

W dniu 25.01.2017 r w miejscowości Koluszki przy ul. Śląskiej zastęp straż pożarnej został wezwany do wypompowania wody z budynku mieszkalnego. Działania straży polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wypompowaniu wody z piwnicy budynku mieszkalnego . W działaniach udział brał zastęp z JRG Koluszki.

W dniu 28.01.2017 r w miejscowości Gałków Duży przy ul. Jesiennej zastęp straż pożarnej został wezwany do wypompowania wody z budynku mieszkalnego. Działania straży polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wypompowaniu wody z piwnicy budynku mieszkalnego . W działaniach udział brały zastępy z JRG Koluszki oraz z OSP Gałków Duży oraz OSP Justynów.

W dniu 28.01.2017r w miejscowości Gałków Duży na ul. Towarowej doszło do pożaru sadzy w kominie w budynku mieszkalnym .Działania straży polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia ,usunięciu palącej się sadzy z komina ,skontrolowano pomieszczenia mieszkalne czujnikiem wielogazowym. W działaniach udział brały zastępy z JRG Koluszki oraz z OSP Gałków Duży.

W dniu 28.01.2017r w Koluszkach na ul. Warszawskiej doszło do zadymienia w budynku mieszkalnym .Działania straży polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia ,wygaszeniu paleniska w kuchni węglowej,przewietrzeniu pomieszczeń ,skontrolowano pomieszczenia mieszkalne czujnikiem wielogazowym. W działaniach udział brały zastępy z JRG Koluszki oraz z OSP Koluszki.

W dniu 29.01.2017r Koluszkach na ul. Sikorskiego zastęp straży został zadysponowany do pomocy ZRM w transporcie poszkodowanego do karetki. Działania straży polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przetransportowaniu chorego do karetki. W działaniach udział brał zastęp z JRG Koluszki .

W dniu 29.01.2017 Zastępy straży zostały zadysponowane do uwolnienia kota z drzewa w miejscowości Koluszki na ul. Słowackiego. Działania straży polegały na; zabezpieczeniu miejsca zdarzenia ,zdjęcie kota z drzewa . W działaniach udział brały dwa zastępy z JRG Koluszki.

W dniu 30.01.2017 w Koluszkach na ul. 3 Maja zastęp straży został zadysponowany do osoby poszkodowanej znajdującej się na chodniku w chwili zdarzenia brak było dostępnego ZRM. Działania straży polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzielenie kpp osobie poszkodowanej , następnie przekazano osobę ZRM.W działaniach uidział brał zastęp z JRG Koluszki.

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności