Maraton Wolverine’a w kinach Helios!

helioswww230217

W piątek, 3 marca we wszystkich 42 kinach ogólnopolskiej sieci Helios zaprezentowany zostanie brawurowy Maraton Wolverine’a z premierą filmu „LOGAN: WOLVERINE”, w którym Hugh Jackman po raz dziewiąty (i ostatni!) wciela się w tę kultową już rolę.

W ciągu jednej nocy Widzowie kin Helios będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć Wolverine’a w trzech filmowych odsłonach, niezmiennie „najlepszego w tym co robi, chociaż nie jest to miłe”.  W pierwszej kolejności na ekranie ukaże się „WOLVERINE”, a po krótkiej przerwie „X-MEN: PRZESZŁOŚĆ, KTÓRA NADEJDZIE”. Jako ostatni zaprezentowany zostanie premierowo film „LOGAN: WOLVERINE”, w którym Hugh Jackman żegna się z rolą tytułowego bohatera i serią X-Men.

Taka dawka emocji dostarczonych przez niemal niezniszczalnego superbohatera jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli nikomu zasnąć. Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Start: 03.03.2017. godz. 23.00 do rana

Zagramy:
– WOLVERINE
– X-MEN: PRZESZŁOŚĆ KTÓRA NADEJDZIE
– LOGAN: WOLVERINE (PREMIERA!)

PROMOCYJNA CENA BILETÓW OBOWIĄZUJE DO 23.02.2017!
Ceny biletów:
Promocyjny 27 zł*
Ulgowy 32 zł
Normalny 36 zł
* cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 23.02.2017r.

Opisy filmów:
WOLVERINE (napisy)
Hugh Jackman ponownie w roli tajemniczego, obdarzonego niezwykła mocą Wolverine’a, który wyrusza do współczesnej Japonii. Stawia tam czoła nie tylko obcej kulturze, lecz także śmiertelnie groźnym wrogom, którzy gotowi są na wszystko, by go zniszczyć. Wolverine odkryje swoje słabości, zyskując przy tym siłę, o której dotąd mógł tylko marzyć, a jego los zmieni się na zawsze…

X-MEN: PRZESZŁOŚĆ KTÓRA NADEJDZIE (napisy)
Spektakularny film science fiction, ukazujący dalsze losy legendarnych superbohaterów, kulisy konfliktu między nimi i walki o akceptację. X-Meni łączą swe siły, by zawalczyć o przetrwanie gatunków w dwóch epokach. Znani z poprzednich części bohaterowie łączą siły z młodszymi wersjami samych siebie, znanymi z filmu „X-Men: Pierwsza klasa” i przenoszą się w przeszłość, by ocalić swoją i naszą przyszłość.
LOGAN: WOLVERINE (napisy)
W niedalekiej przyszłości zmęczony życiem Logan opiekuje się schorowanym Profesorem X w kryjówce przy granicy meksykańskiej. Wysiłki Logana, by ukryć się przed światem i ochronić swoje dziedzictwo, zostają zniweczone, gdy pojawia się młoda mutantka, ścigana przez mroczne siły. W rolach głównych: nominowany do Oscara Hugh Jackman i Patrick Stewart.

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego       w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów              w kasach kin i na stronie www.helios.pl w zakładce: PROJEKTY SPECJALNE
Szukaj nas na FB http://www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF: „MARATON WOLVERINE’A” w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_wolverine. Do zobaczenia w piątek, 3 marca!

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności