Widzew z rekordem Polski w sprzedaży karnetów

karnet-widzew130317

Widzew Łódź pobił rekord Polski w sprzedaży karnetów. Do tej pory, kibice łódzkiego klubu zakupili ponad 15.200 abonamentów. Fani Widzewa zrzeszeni w Fan Clubie Koluszki nabyli około 180 karnetów.

Taki wynik pozwolił kibicom Widzewa na pobić rekord Lecha Poznań, który na rundę wiosenną 2011 roku sprzedał 15056 abonamentów.
W inauguracyjnym meczu rundy wiosennej, piłkarze Widzewa Łódź pokonali w wyjazdowym starciu drużynę  Świtu Nowy Dwór Mazowiecki 2:1. Dwie bramki dla łodzian zdobył Daniel Mąka. W tym spotkaniu zadebiutował nowy szkoleniowiec Widzewa, koluszkowianin, Przemysław Cecherz.
Na pewno jestem zadowolony z wyniku. Uważam, że był to jeden z trudniejszych meczów w tej rundzie. Świt to dobra drużyna, szczególnie w meczach u siebie. My byliśmy wyjątkowo skoncentrowani, może na początku za bardzo nerwowi, ale uważam, że zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie mieliśmy lekką przewagę optyczną i byliśmy troszkę lepsi piłkarsko. Chciałbym pochwalić bocznych obrońców, bo ustrzegliśmy się skrzydłowych Świtu. Marcin Kozłowski, Bartłomiej Gromek oraz obaj stoperzy świetnie wywiązali się z założeń przedmeczowych. Zasłużyliśmy na to zwycięstwo, chociaż z pewnością było nerwowo. Zawodnicy Świtu wykonywali bardzo groźne stałe fragmenty, więc cieszę się, że udało nam się wygrywać pojedynki powietrzne. Jestem bardzo zadowolony, gdyż był to mój oficjalny debiut w ukochanym klubie. Chciałbym podziękować wszystkim kibicom, również Świtu, którzy skandowali moje nazwisko. Fanom Widzewa rzecz jasna również dziękuję. Wracamy z trzema punktami i myślimy już o następnym meczu.
– powiedział Przemysław Cecherz podczas pomeczowej konferencji prasowej.

 

W sobotę (18 marca) Widzew zmierzy się przy świetle własnej publiczności z Motorem Lubawa. Będzie to pierwszy mecz na nowym stadionie łódzkiego klubu. Informacje na temat sprzedaży biletów i transmisji na żywo można znaleźć na stronie internetowej widzew.com

 

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności