Zwycięski Widzew na nowym stadionie. Cecherz: „Dziękuję kibicom. To rzesza ludzi, którzy mają Widzew w sercu”


Piłkarze Widzewa Łódź pokonali 2:0 Motor Lubawa w pierwszym meczu na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego. Worek z bramkami otworzył Mateusz Michalski, a kolejnego gola dołożył Daniel Mąka. Było to drugie spotkanie i drugie zwycięstwo koluszkowianina, Przemysława Cecherza w roli szkoleniowca łódzkiego klubu. 

Powiem na wstępie, że na pewno cieszę się ze zwycięstwa, chociaż nie tak sobie to wyobrażaliśmy. Spodziewaliśmy się ładnej gry, dominacji nad rywalem, wygranej większą liczbą bramek. Niestety, wydaje mi się, że trochę zawiedliśmy publiczność. Mecz nie był najciekawszym w naszym wykonaniu. Może, gdybyśmy wykorzystali te sytuacje, co mieliśmy do przerwy, to inaczej by nam się grało. A tak wgrała się w nasze poczynania nerwowość, graliśmy bardzo niedokładnie, wręcz prosiliśmy się o straty. O to mam pretensje do zawodników, ale nie mogę im odmówić tego, że chcieli. Obawialiśmy się trochę tego meczu ze wzgłędu na otoczkę, tego nie dało się oddzielić. Przez to było widać u niektórych nerwowość w grze. Mimo wszystko otworzyliśmy stadion zwycięstwem. Chciałem podziękować kibicom i wszystkim którzy przyjechali, bo to jest rzesza ludzi, którzy mają Widzew w sercu.
– powiedział Przemysław Cecherz podczas pomeczowej konferencji prasowej

 

Na meczu nie zabrakło kibiców łódzkiego klubu z Fan Clubu Koluszki. Na jednej z trybun wywiesili nawet historyczną flagę w czerwono-biało-niebieskich barwach.

 

Widzew Łódź – Motor Lubawa 2:0 (1:0)
1:0 – Mateusz Michalski (23’)
2:0 – Daniel Mąka (92’)

Widzew: Patryk Wolański – Marcin Kozłowski, Marcin Nowak, Sebastian Zieleniecki, Bartłomiej Gromek, Maciej Kazimierowicz, Daniel Mąka, Mateusz Michalski (65’Adrian Budka), Adam Radwański, Yudai Ogawa (57’ Sebastian Olczak), Marcin Krzywicki (74’ Dawid Kamiński).
Motor: Damian Suszczewicz – Daniel Malinowski, Patryk Wodzicki, Zbigniew Marchlewski, Andrzej Burchart, Paweł Ewartowski (75’ Borys Wasiutyn), Roman Śnieżawski, Piotr Wypniewski, Adrian Zasuwa (69’ Miłosz Olejniczak), Paweł Tomkiewicz, Arkadiusz Konicz (62’ Marcin Ogrodowczyk).

Żółte kartki: Radwański (32’).

Sędzia: Tomasz Radkiewicz.

Widzów: 17 443

dw/widzew.com

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności