Zenek Martyniuk umili czas oczekiwania na załatwienie sprawy w urzędzie

Jak zapewniają władze Koluszek, zawsze chcą wychodzić naprzeciw mieszkańcom i jak najszybciej załatwić sprawy, z którymi obywatele przychodzą do urzędu.

– Urząd działa życzliwie wobec mieszkańców – zapewniał burmistrz Waldemar Chałat podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej.

Jednak nie zawsze wszystkie sprawy udaje się załatwić w krótkim czasie, a mieszkańcy czasem sami muszą biegać po różnych pokojach, aby uzyskać potrzebne informacje. Władze postanowiły, że od kwietnia to się zmieni. To urzędnik, a nie petent zajmie się od początku do końca problemem, z którym zgłosi się obywatel.

W tym czasie mieszkaniec będzie mógł zrelaksować się w specjalnie przygotowanym pokoju. Staną tam wygodne kanapy, a czas oczekiwania będą umilały piosenki w wykonaniu Zenka Martyniuka, gwiazdy disco polo. Z głośników będą dobiegać m.in. takie utwory jak „Przez twe oczy zielone”.

Zenek Martyniuk zgodził się także, by mieszkańcy gminy Koluszki, którzy będą chcieli zaprosić go na własne wesele jako gwiazdę wieczoru, otrzymywali specjalne rabaty.

– Przedstawiciele władzy sprawdzili, że zabawa z moim udziałem to dobry pomysł, więc bez wahania zgodzili się na taki rodzaj współpracy – mówi Zenon Martyniuk.

Przypomnijmy, że lider zespołu Akcent będzie także gwiazdą tegorocznych Dni Koluszek, które odbędą się 3 i 4 czerwca.

EDIT: To był oczywiście primaaprilisowy żart 🙂

 

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności