Pierwszy raz w kinie – wyjątkowy seans dla całej rodziny!

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich najmłodszych Widzów na wyjątkowy seans filmowy! „Pierwszy raz w kinie” to absolutnie niepowtarzalny moment dla całej rodziny. Dzięki temu wydarzeniu, pierwsza wizyta w kinie będzie niezapomnianym momentem dla każdego młodego kinomana. W niedzielę, 30 kwietnia o godzinie 12:00 we wszystkich kinach Helios najmłodsi Widzowie zobaczą wesołe pokazy Rodziny Treflików!

helios260417

Tego dnia maluchy poznają tajemniczy świat sali kinowej, zasiądą w wielkich fotelach i przeżyją pierwsze bajkowe emocje! Czekają na nie naprawdę wyjątkowe warunki: światła w salach kinowych pozostaną tylko lekko zapalone, a dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności. Na seans bilet kupuje tylko opiekun, dzieci są Gośćmi kina. Każdy młody Widz tego specjalnego seansu otrzyma na pamiątkę imienny Dyplom Małego Kinomana!

„Rodzina Treflików” to polska seria filmów animowanych, skierowanych do dzieci w wieku do 6 lat. Rozśpiewani i roztańczeni bohaterowie zabiorą najmłodszych we wspaniałą podróż do świata pełnego magii, ale i bliskich, codziennych spraw. Spokojna narracja, opowieści pozbawione przemocy, wesołe piosenki, sympatyczne postaci, a także pastelowe, przyjemne dla oka barwy sprawiają, że bajka pozytywnie wpływa na rozwój małego dziecka.

Oprócz wyjątkowego seansu na dzieci czekają konkursy z nagrodami i inne atrakcje! Szczegółowe informacje oraz możliwość zakupu biletów dostępne są pod adresem: www.helios.pl/prwk. Do zobaczenia w najbliższą niedzielę!

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności