Anna i Romuald Spychalscy wystąpili w Tomaszowie [ZDJĘCIA]

spychalscy

Anna i Romuald Spychalscy byli gwiazdami koncertu charytatywnego „Serce na dłoni”, który odbył się w Tomaszowie Mazowieckim. Artyści wykonali światowe hity muzyki rozrywkowej.

Koncert odbył się w piątek (19 maja) w hali Zespołu Szkół Ponagimnazjalnych w Tomaszowie Mazowieckim. Była to już 18. edycja tego wydarzenia. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na organizację letniego wypoczynku dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, głównego organizatora imprezy.

Na scenie wystąpili tomaszowscy artyści, a wśród nich znalazł się prezydent miasta Marcin Witko. Gwiazdami koncertu byli Anna i Romuald Spychalscy. Artyści wykonali światowe przeboje i porwali publiczność do śpiewania oraz zabawy. Anna i Romuald Spychalscy wystąpili w Tomaszowie Mazowieckim już po raz drugi.

Anna i Romuald Spychalscy, to duet muzyczny pochodzący z Koluszek i istniejący na rynku od ponad 5 lat. Dzięki pasji i miłości do muzyki artyści stanowią duet nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. Koncertują wykonując znane utwory w autorskich aranżacjach. Od początku istnienia Anna i Romuald zrealizowali kilkaset koncertów w Polsce i zagranicą we Francji, Holandii, Niemczech, Kanadzie i USA. Współpracują z wieloma wybitnymi dyrygentami, czego owocem są wydarzenia muzyczne, z których najważniejsze to udział w Europejskim Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy oraz w „Przystankach Europejskiego Festiwalu im. Jana Kiepury, koncerty z towarzyszeniem orkiestry straussowskiej „Obligato” pod dyrekcja Jerzego Sobeńki, widowiska muzyczne z towarzyszeniem Orkiestry Filharmonii Zabrzańskiej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego, a także koncerty pod batutą Jerzego Salwarowskiego, Mirosława Jacka Błaszczyka, Łukasza Borowicza oraz Artura Komorowskiego.

Oprócz repertuaru operetkowego, pasji Romualda, która stała się punktem wyjścia do stworzenia duetu, nowego szczebla w karierze, Anna i Romuald sięgnęli do repertuaru musicalowego rozszerzając go w niedługim czasie o światowe hity z gatunku muzyki filmowej i rozrywkowej. W ich muzycznym menu pojawiły się utwory polskie i zagraniczne. Szczególnie upodobali sobie hity Andrea Bocellego, Celine Dion, Franka Sinatry, Elvisa Presleya, Michaela Buble, Whitney Houston oraz szlagiery z lat 50′, 60′ i 70′. W ostatnim czasie do swojego repertuaru włączyli również przeboje lat 20′ i 30′. Zmiana formy artystycznej okazała się strzałem w „dziesiątkę”. Ania i Romek stale koncertują realizując rocznie ponad 50 koncertów, eventów i imprez prywatnych realizowanych na specjalne zamówienie.

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności