„Majowe Kino Kobiet, wieczór pełen wrażeń!

Kino Helios w Tomaszowie zaprasza na majową odsłonę ulubionego cyklu filmowego Pań! 24 maja czekać będzie moc atrakcji podczas pozytywnego seansu z poruszającym filmem „Jutro będziemy szczęśliwi”!

helios230517-2

Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na francuskiej riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin, jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika! Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, wie tylko skąd się biorą.

Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat Samuela może runąć z dnia na dzień.

Prosimy zabrać ze sobą najpiękniejszą chustę, szal czy apaszkę jaką macie w szafie. Liczy się zwiewność i kolor! Filmowe spotkania z cyklu Kino Kobiet to miła chwila relaksu w towarzystwie mamy, siostry czy przyjaciółki, specjalnie wybrany na tę okazję tytuł i pozytywna zabawa połączona z możliwością zdobycia bardzo atrakcyjnych upominków. Takiego wieczoru absolutnie nie można przegapić – do zobaczenia 24 maja!”

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności