Lato z Bobem Budowniczym w kinach Helios

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich najmłodszych Widzów na Filmowe Poranki w nowej, wakacyjnej odsłonie. Od 25 czerwca do 3 września w wybrane niedziele o godzinie 10:30 mali kinomani zobaczą zestaw ulubionych filmów  z przygodami Boba Budowniczego i jego przyjaciół!

helios260617
Bob Budowniczy to jeden z najpopularniejszych seriali na antenie MiniMini+. Dla niego nie istnieją rzeczy niemożliwe – żaden projekt nie jest za trudny! Sekretem Boba i jego pomocników jest praca zespołowa, zgodne działanie oraz pozytywne myślenie. Maszyny, zupełnie jak gromadka dzieci, są chętne do działania, choć czasem bywają chaotyczne, niesforne, a nawet złośliwe! Plac budowy to dla nich miejsce zabaw i niezapomnianych przygód.

Cykl Filmowych Poranków w kinach Helios przeznaczony jest dla dzieci od lat 3. W holach kin na dzieci czekają liczne atrakcje. Seans rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z nagrodami, projekcja filmu odbywa się przy ściszonym dźwięku i z lekko przygaszonymi światłami. Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków kina Helios przygotowały drobny upominek i balonik. Razem z Bobem dacie radę rozwiązać każdy problem! Zobaczcie, jak to robi Bob Budowniczy!

Kina sieci Helios w całej Polsce zapraszają swoich Widzów na wakacyjne seanse „Lato z Bobem Budowniczym”. Szczegóły dotyczące tych pozytywnych filmowych spotkań dla całej rodziny dostępne są pod adresem: www.helios.pl/latozbobem.

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności