Osiedle Staromiejskie: II turniej w warcaby i pyszny konkurs

II turniej w warcaby i pyszny konkurs (1)

Mieszańcy osiedla Staromiejskiego wzięli udział w II turnieju w warcaby. Oprócz rozgrywek, organizatorzy przygotowali również konkurs na najlepszy sernik.

Turniej odbył się w czwartek (21 września), w budynku dawnego Gimnazjum nr 2. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych – młodzicy (dzieci do lat 12), Juniorzy (dzieci w wieku 13-16 lat) i Seniorzy (młodzież od 16 lat i starsi). W pierwszej kategorii zwyciężyła Kornelia Krakowiak, drugie miejsce zajął Olaf Krakowiak, a trzecie Michalina Kowalczyk. Wśród Juniorów najlepszy okazał się Jakub Danielewicz, tuż przed Miłoszem Kotkowskim. Do zaciętej rywalizacji doszło w ostatniej kategorii. Po emocjonujących pojedynkach, pierwsze miejsce zajął Krzysztof Kifer, drugie Przemysław Ratajski, a trzecie ex aequo Honorata Krakowiak i Łukasz Danielewicz.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali dyplomy i nagrody. W konkursie na najlepszy sernik zwyciężyła Anna Płoszka.

Nagrody zostały ufundowane przez radnego Rady Miejskiej Mariusza Skorzyckiego i radnego Rady Powiatu łódzkiego wschodniego Mariusza Kotynię.

Więcej na stronie: www.facebook.com/Staromiejskie

II turniej w warcaby i pyszny konkurs (5)

II turniej w warcaby i pyszny konkurs (4)

II turniej w warcaby i pyszny konkurs (3)

II turniej w warcaby i pyszny konkurs (2)

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności